Bilety autokarowe Wrocław

Wrocław – informacje turystyczne

Wrocław jest pięknym, i zielonym miastem położonym na południowym zachodzie Polski, nad rzeką Odrą. W 2016r. Wrocław był stolicą kultury europejskiej. Wrocław jest też miastem stu mostów i tysiąca krasnali, które są symbolem jego niezależności i kreatywności. W głównym mieście województwa dolnośląskiego można zobaczyć wiele atrakcji turystycznych, takich jak Rynek, Ostrów Tumski, Hala Stulecia, Panorama Racławicka, Zamek Królewski, wrocławskie Zoo z Afrykarium, Jatki, Kolejkowo – największy model kolejki w skali H0, wspomniane wcześniej wrocławskie Krasnale, które są rozsiane po całym mieście, czy Ogród Japoński.

Znajdź najtańsze połączenia autobusowe z i do miasta Wrocław

Szybko, tanio i… do celu

Masz wybrany termin i docelową lokalizację, ale nie wiesz, którego przewoźnika wybrać? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki połączeń autokarowych, porównaj ofertę dostępnych firm transportowych i wybierz najlepszy przejazd z lub do miasta Wrocław. W aplikacji będziesz mieć dostęp do szczegółów podróży i biletu, którego nie musisz drukować. Wystarczy, że pokażesz go kierowcy. Proste? Zatem, pakuj walizki i odjazd!

Podróżuj komfortowo

Autokary naszych przewoźników wyposażone są w klimatyzację, toaletę oraz przestronne siedzenia, wszystko po to, aby podróż upłynęła Ci w jak najlepszych warunkach. Dostęp do sieci WI-FI na pokładzie zapewni Ci internetowej rozrywki, a dzięki gniazdkom elektrycznym możesz zapomnieć o rozładowanym sprzęcie.

Bezpieczeństwo

Nowoczesna flota autokarowa naszych przewoźników gwarantuje bezpieczeństwo podróży. Pojazdy regularnie poddawane są testom bezpieczeństwa oraz przeglądom technicznym. Nie martw się, dbamy o wszystko za i dla Ciebie!

Popularne połączenia z miasta Wrocław

Popularne połączenia do miasta Wrocław