Bilety autokarowe Poznań

Poznań – informacje turystyczne

Poznań jest miastem położonym w zachodniej Polsce, nad rzeką Wartą. Znany jest ze swojej dawnej roli jako miejsce chrztu Polski. Poznań jest też miastem o bogatej kulturze i gospodarce, będącym ośrodkiem wielu targów, festiwali i imprez sportowych. W Poznaniu można zobaczyć wiele atrakcji turystycznych, takich jak Stary Rynek, Ratusz, Ostrów Tumski, Muzeum Narodowe, Zamek Krolewski, Brama Poznania, Rezerwat Archeologiczny Genius Loci, Stary Browar, Dworzec Letni, czy Palmiarnia.

Znajdź najtańsze połączenia autobusowe z i do miasta Poznań

Szybko, tanio i… do celu

Masz wybrany termin i docelową lokalizację, ale nie wiesz, którego przewoźnika wybrać? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki połączeń autokarowych, porównaj ofertę dostępnych firm transportowych i wybierz najlepszy przejazd z lub do miasta Poznań. W aplikacji będziesz mieć dostęp do szczegółów podróży i biletu, którego nie musisz drukować. Wystarczy, że pokażesz go kierowcy. Proste? Zatem, pakuj walizki i odjazd!

Podróżuj komfortowo

Autokary naszych przewoźników wyposażone są w klimatyzację, toaletę oraz przestronne siedzenia, wszystko po to, aby podróż upłynęła Ci w jak najlepszych warunkach. Dostęp do sieci WI-FI na pokładzie zapewni Ci internetowej rozrywki, a dzięki gniazdkom elektrycznym możesz zapomnieć o rozładowanym sprzęcie.

Bezpieczeństwo

Nowoczesna flota autokarowa naszych przewoźników gwarantuje bezpieczeństwo podróży. Pojazdy regularnie poddawane są testom bezpieczeństwa oraz przeglądom technicznym. Nie martw się, dbamy o wszystko za i dla Ciebie!

Popularne połączenia z miasta Poznań

Popularne połączenia do miasta Poznań