Bilety autokarowe Radom

Radom – informacje turystyczne

Radom jest miastem położonym w środkowej części Polski, nad rzeką Mleczną. Znany jest ze swojej przeszłości przemysłowej, zwłaszcza w zakresie produkcji broni i lotnictwa. Radom jest miastem o ciekawej kulturze i sztuce, będącym siedzibą wielu instytucji kulturalnych, edukacyjnych i sportowych, gdzie można zobaczyć zabytki, takie jak Zamek Kazimierzowski, Kościół Świętego Wacława, Ratusz, Muzeum Wsi Radomskiej, Muzeum im. Oskara Kolberga, Centrum Rzeźby Polskiej, Pałac Sandomierski, Stary Ogród, Muzeum Sztuki Współczesnej, Rezerwat Przyrody Ciszek, czy Park im. Tadeusza Kościuszki.

Znajdź najtańsze połączenia autobusowe z i do miasta Radom

Szybko, tanio i… do celu

Masz wybrany termin i docelową lokalizację, ale nie wiesz, którego przewoźnika wybrać? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki połączeń autokarowych, porównaj ofertę dostępnych firm transportowych i wybierz najlepszy przejazd z lub do miasta Radom. W aplikacji będziesz mieć dostęp do szczegółów podróży i biletu, którego nie musisz drukować. Wystarczy, że pokażesz go kierowcy. Proste? Zatem, pakuj walizki i odjazd!

Podróżuj komfortowo

Autokary naszych przewoźników wyposażone są w klimatyzację, toaletę oraz przestronne siedzenia, wszystko po to, aby podróż upłynęła Ci w jak najlepszych warunkach. Dostęp do sieci WI-FI na pokładzie zapewni Ci internetowej rozrywki, a dzięki gniazdkom elektrycznym możesz zapomnieć o rozładowanym sprzęcie.

Bezpieczeństwo

Nowoczesna flota autokarowa naszych przewoźników gwarantuje bezpieczeństwo podróży. Pojazdy regularnie poddawane są testom bezpieczeństwa oraz przeglądom technicznym. Nie martw się, dbamy o wszystko za i dla Ciebie!

Popularne połączenia z miasta Radom

Popularne połączenia do miasta Radom