Bilety autokarowe Lublin

Lublin – informacje turystyczne

Lublin jest miastem położonym we wschodniej części Polski, nad rzeką Bystrzyca. Znany jest ze swojej długiej i ciekawej historii, będąc niegdyś ważnym ośrodkiem politycznym, kulturalnym i religijnym. Lublin jest też miastem o bogatej kulturze i tradycji, będącym siedzibą wielu instytucji naukowych, artystycznych i społecznych. Można tu zobaczyć wiele pięknych zabytków, takich jak Zamek Lubelski, Brama Krakowska, Stare Miasto, Katedra Lubelska, muzeum Majdanek, Ogród Botaniczny czy Kaplica Świętego Trójcy.

Znajdź najtańsze połączenia autobusowe z i do miasta Lublin

Szybko, tanio i… do celu

Masz wybrany termin i docelową lokalizację, ale nie wiesz, którego przewoźnika wybrać? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki połączeń autokarowych, porównaj ofertę dostępnych firm transportowych i wybierz najlepszy przejazd z lub do miasta Lublin. W aplikacji będziesz mieć dostęp do szczegółów podróży i biletu, którego nie musisz drukować. Wystarczy, że pokażesz go kierowcy. Proste? Zatem, pakuj walizki i odjazd!

Podróżuj komfortowo

Autokary naszych przewoźników wyposażone są w klimatyzację, toaletę oraz przestronne siedzenia, wszystko po to, aby podróż upłynęła Ci w jak najlepszych warunkach. Dostęp do sieci WI-FI na pokładzie zapewni Ci internetowej rozrywki, a dzięki gniazdkom elektrycznym możesz zapomnieć o rozładowanym sprzęcie.

Bezpieczeństwo

Nowoczesna flota autokarowa naszych przewoźników gwarantuje bezpieczeństwo podróży. Pojazdy regularnie poddawane są testom bezpieczeństwa oraz przeglądom technicznym. Nie martw się, dbamy o wszystko za i dla Ciebie!

Popularne połączenia z miasta Lublin

Popularne połączenia do miasta Lublin