Aktualności

Ruch bezwizowy na Białoruś podczas Igrzysk Europejskich

Czy marzyliście, by odwiedzić naszego wschodniego sąsiada, ale odstraszały Was opłaty oraz przepisy wizowe? Tego lata nadarza się niebywała okazja, by tego uniknąć – od (…)

Autokary do Austrii

Theo Crazzolara/CC BY 2.0

Malownicze miasta, wspaniałe Alpy i jeden z najwyższych standardów życia w Europie. Dla wielu tak wygląda perspektywa wyjazdu do Austrii. Przed udaniem się w podróż, (…)

Autokary do Belgii

Mislav Marohnić/CC BY 2.0

Marzyliście kiedyś o odwiedzeniu krainy piwa, czekolady i frytek? Jeśli tak, to Belgia jest wprost wymarzonym miejscem dla Was. Autokar stanowi jeden z najbardziej komfortowych (…)

Autokary do Bułgarii

katemu2012/CC BY 2.0

Bułgaria należy do tych krajów w których można znaleźć dosłownie wszystko. Od wspaniałych zabytków Sofii aż po rajskie plaże słynnych Złotych Piasków. O ile wschodnia (…)

Autokary do Czech

Govisity.com/CC BY 2.0

Piwo i knedle w Pilznie, wypoczynek w Karlowych Warach czy spacer po malowniczych uliczkach Pragi… Wyjazd do Czech to doskonały pomysł zarówno na spędzenie długiego (…)

Autokary do Danii

Stig Nygaard/CC BY 2.0

Zdaniem wielu podróżnych Dania należy do najpiękniejszych krajów leżących w Europie Północnej. Obok malowniczych, choć surowych, krajobrazów znajdziemy tam wspaniałe miasta oraz jedną z najbardziej (…)