Aktualności

Dodatkowe autobusy Stuttgart-Kraków i Kolonia-Kraków pod koniec kwietnia

Harry Traber/CC BY 2.0

W naszej ofercie pojawiły się trzy dodatkowe połączenia z Niemiec do Polski. Bilety w specjalnej ofercie nie podlegają żadnym zniżkom oraz są bezzwrotne. Przypominamy również, (…)

Dodatkowy kurs Łódź-Warszawa-Białystok-Białoruś 10.04.2020

ssopach/CC BY-SA 2.0

W naszej ofercie pojawiło się dodatkowe połączenie na Białoruś 10 kwietnia. Ilość miejsc jest ograniczona! Trasa 10:45 Łódź Kaliska-PKP,przed wejśc.gł.,ul.Karolewska 55 12:45 Warszawa Lotnisko Chopina, (…)

Ruch bezwizowy na Białoruś podczas Igrzysk Europejskich

Czy marzyliście, by odwiedzić naszego wschodniego sąsiada, ale odstraszały Was opłaty oraz przepisy wizowe? Tego lata nadarza się niebywała okazja, by tego uniknąć – od (…)

Autokary do Austrii

Theo Crazzolara/CC BY 2.0

Malownicze miasta, wspaniałe Alpy i jeden z najwyższych standardów życia w Europie. Dla wielu tak wygląda perspektywa wyjazdu do Austrii. Przed udaniem się w podróż, (…)

Autokary do Belgii

Mislav Marohnić/CC BY 2.0

Marzyliście kiedyś o odwiedzeniu krainy piwa, czekolady i frytek? Jeśli tak, to Belgia jest wprost wymarzonym miejscem dla Was. Autokar stanowi jeden z najbardziej komfortowych (…)

Autokary do Bułgarii

katemu2012/CC BY 2.0

Bułgaria należy do tych krajów w których można znaleźć dosłownie wszystko. Od wspaniałych zabytków Sofii aż po rajskie plaże słynnych Złotych Piasków. O ile wschodnia (…)