Nowa strona bilety.pl – zmieniamy się dla Was

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć, niedawno przeszliśmy niemały rebranding. Porzuciliśmy ciemnogranatową, korporacyjną kolorystykę na rzecz czegoś nowego. Tego spektakularnego powiewu świeżości dodał nam nie tylko odcień turkusu w nowoczesnym designie naszego portalu, ale również rozbudowana i konsekwentnie powiększająca się oferta przewoźników i ich autokarowych destynacji.

Śmiało możemy się nazwać największą wyszukiwarką połączeń autokarowych w Polsce. Z nami sprawdzicie i zarezerwujecie przykładowo przejazd do nadmorskiej miejscowości, górskiego kurortu, czy jednej ze stolic europejskich. Sprawdźcie jakie to proste i przyjemne!

A teraz… gwiazda wieczoru – Pan Bilet

Mamy przyjemność i ogromny zaszczyt przedstawić naszego nowego członka zespołu, prawdziwego gwiazdora wśród wszystkich biletów. Pan Bilet, bo on jest sprawcą całego zamieszania, będzie towarzyszył Wam podczas wyszukiwania połączeń autokarowych na podróże małe i duże. Znajdziecie go również w naszej aplikacji, na okładkach biletów zakupionych w punkcie stacjonarnym oraz… na wielkim ekranie! Tak, różne perypetie naszego gwiazdora będziecie mogli śledzić w mediach społecznościowych oraz na ekranach w warszawskim Dworcu Zachodnim i centrum handlowym Blue City. To jak, kto z Was chce selfie z Panem Biletem?