Bilety autokarowe Paryż

Paryż – informacje turystyczne

Paryż jest stolicą i największym miastem Francji. Jest to również stolica światowej mody, miasto o wielkiej kulturze i sztuce oraz siedziba wielu słynnych muzeów, galerii, teatrów i oper. W Paryżu można zobaczyć wiele atrakcji turystycznych, takich jak Wieża Eiffla, Luwr, Katedra Notre Dame, Łuk Triumfalny, Bazylika Sacre-Coeur, Cmentarz Pere-Lachaise, Centrum Pompidou, czy Pola Elizejskie.

Znajdź najtańsze połączenia autobusowe z i do miasta Paryż

Szybko, tanio i… do celu

Masz wybrany termin i docelową lokalizację, ale nie wiesz, którego przewoźnika wybrać? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki połączeń autokarowych, porównaj ofertę dostępnych firm transportowych i wybierz najlepszy przejazd z lub do miasta Paryż. W aplikacji będziesz mieć dostęp do szczegółów podróży i biletu, którego nie musisz drukować. Wystarczy, że pokażesz go kierowcy. Proste? Zatem, pakuj walizki i odjazd!

Podróżuj komfortowo

Autokary naszych przewoźników wyposażone są w klimatyzację, toaletę oraz przestronne siedzenia, wszystko po to, aby podróż upłynęła Ci w jak najlepszych warunkach. Dostęp do sieci WI-FI na pokładzie zapewni Ci internetowej rozrywki, a dzięki gniazdkom elektrycznym możesz zapomnieć o rozładowanym sprzęcie.

Bezpieczeństwo

Nowoczesna flota autokarowa naszych przewoźników gwarantuje bezpieczeństwo podróży. Pojazdy regularnie poddawane są testom bezpieczeństwa oraz przeglądom technicznym. Nie martw się, dbamy o wszystko za i dla Ciebie!

Popularne połączenia z miasta Paryż

Popularne połączenia do miasta Paryż