Zadzwońcie po milicję!

Kochasz polski rock, punk i reggae? Jeśli tak, to zdecydowanie nie możesz przegapić wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w Krakowie 20 stycznia 2024. To właśnie wtedy na scenie klubu Kwadrat wystąpią legendarni artyści, którzy współtworzyli historię polskiej muzyki alternatywnej. Zapowiada się prawdziwa uczta dla uszu i duszy!

Koncert, którego nie możesz przegapić! Kto zagra?

Koncert “Zadzwońcie po milicję” to hołd dla zespołu Dezerter, który od ponad 40 lat nieprzerwanie gra swoją muzykę, niezależnie od zmieniających się czasów i trendów. Dezerter to jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów polskiej sceny niezależnej, który swoimi tekstami i postawą inspirował kolejne pokolenia muzyków i słuchaczy. Na koncercie usłyszymy ich największe przeboje, takie jak “Ku przyszłości”, “Spytaj milicjanta”, “Jeszcze żywy człowiek” czy “Nie ma nas”.

Ale to nie wszystko! Na scenie pojawią się również inni znakomici artyści, którzy będą współtworzyć ten niepowtarzalny koncert.

  • Pidżama Porno – zespół, który łączy rock, punk, ska, reggae i folk w energetyczną i oryginalną mieszankę. Ich teksty są pełne ironii, humoru i społecznej krytyki. Na koncercie zagrają swoje największe hity, takie jak “Ezoteryczny Poznań”, “Bułgarskie centrum”, “Twoja generacja” czy “Marchef w butonierce”.
  • Kult – zespół, który od ponad 30 lat jest ikoną polskiego rocka. Ich muzyka jest niezwykle zróżnicowana i eksperymentalna, a ich teksty są pełne metafor, aluzji i nawiązań do kultury masowej. Na koncercie usłyszymy ich klasyczne utwory, takie jak “Baranek”, “Do Ani”, “Arahja” czy “Lewe lewe loff”.
  • Akurat – zespół, który gra muzykę trudną do zaszufladkowania, łączącą rock, punk, reggae, ska, rap i folk. Ich teksty są często zabawne, absurdalne i surrealistyczne, ale też poruszające i refleksyjne. Na koncercie zagrają swoje znane piosenki, takie jak “Do prostego człowieka”, “Hahahaczyk”, “Lubię mówić z tobą” czy “Pomarańcza”.

Dlaczego warto iść?

Koncert “Zadzwońcie po milicję” to nie tylko wydarzenie pełne emocji, energii i pozytywnych wibracji, ale także okazja do posłuchania świetnej muzyki oraz wspólnego świętowania i bawienia się ze znajomymi i innymi fanami. To będzie także okazja do wyrażenia swojej opinii i postawy, ponieważ event ma również charakter protestu przeciwko ograniczaniu wolności słowa i wolności artystycznej w Polsce. Koncert jest organizowany przez inicjatywę Muzyka Przeciwko Nacjonalizmowi, która sprzeciwia się rosnącej fali nacjonalizmu, ksenofobii i nietolerancji w naszym kraju. Podczas wydarzenia będzie można podpisać petycję w obronie wolności i demokracji, a także wesprzeć finansowo organizacje, które walczą z dyskryminacją i przemocą.

Jak się dostać do Krakowa?

Jeśli chcesz dołączyć do tego niezwykłego wydarzenia, to nie zwlekaj i kup bilet już dziś! Bilety są dostępne na stronie internetowej klubu Kwadrat lub w punktach sprzedaży sieci Ticketmaster. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj na ostatnią chwilę!

A jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, to skorzystaj z oferty wyszukiwarki połączeń autokarowych na naszym portalu bilety.pl. Autokary naszych przewoźników gwarantują wygodny i bezpieczny transport do Krakowa i z powrotem.

Koncert “Zadzwońcie po milicję” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić, jeśli kochasz polską muzykę alternatywną, a także cenisz sobie wolność i tolerancję. To będzie niezapomniana noc pełna świetnej muzyki, zabawy i emocji. Dołącz do nas i baw się razem z nami! Zadzwońcie po milicję – bo będzie gorąco!