Wielkanocne podróże autokarem

Święta Wielkanocne to czas, gdy wielu z nas wybiera się w podróż, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Wyjazd autokarem może być wygodną i ekonomiczną opcją, szczególnie w przypadku aktualnych cen benzyny.

Zaplanuj święta wielkanocne już dziś

Z powodu wzmożonego ruchu podczas świąt warto zdecydować się na zakup biletu już dziś, aby mieć pewność, że będziemy mieć miejsce w autobusie. Podróżujących jest o wiele więcej, a bilety rozchodzą się bardzo szybko. Szczególnie, jeśli wybieracie się w podróż na długim dystansie lub do bardzo popularnych miejsc. Może również zdarzyć się, że na dzień lub kilka godzin przed odjazdem przewoźnik podniesie ceny. Nie zwlekajcie – zatroszczcie się o spokojny przejazd w tym wyjątkowym okresie.

Promocje wielkanocne na bilety.pl

Jeśli planujecie wyjazd na święta wielkanocne, warto zarezerwować bilety już dziś na naszej stronie. Zapewniamy wygodny wybór połączeń oraz porównywarkę cen wszystkich przewoźników na rynku. Konkurencyjne ceny oraz wygodne autobusy zapewnią, że podróż będzie nie tylko komfortowa, ale i ekonomiczna.
Zwróćmy uwagę na kilka najbardziej popularnych kierunków:

Warszawa – Brześć

Co prawda święta u naszych sąsiadów są nieco później, ale wielu studentów i pracowników ma wolne, mogą więc wrócić do swoich domów. U nas autobusy do Brześcia jedynie od 125zł !

Berlin – Warszawa

Dla podróżnych wracających z Niemiec na święta do Polski, mamy również tanie połączenia. Nadal jeszcze można skorzystać z tańszych biletów z Berlina do Warszawy, jednak trzeba się spieszyć! Ze względu na dużą liczbę podróżujących, przewoźnicy stale podnoszą ceny. U nas jednak nadal znajdziecie połączenia Berlin – Warszawa za 182zł. Pozostali przewoźnicy mają bilety za ponad 200zł.

Lublin – Rzeszów

Lublin to miasto studenckie, więc ceny za połączenia autokarowe promocyjne! Wracasz na święta na przepiękne Podkarpacie? Za przejazd Lublin – Rzeszów zapłacisz jedynie 34,99zł !

Kraków – Lublin

Z kolei dla wracających z Krakowa do Lublina również proponujemy ostatnie minuty tanich połączeń. Za połączenie z Krakowa do Lublina w Wielki Piątek zapłacimy tylko 79,99zł.

Przejazdy autokarem podczas świąt wielkanocnych to częsty wybór nie tylko naszych klientów. To przystępna cenowo opcja dla każdego, kto wybiera się w podróż podczas tego okresu. Korzystając z powyższych wskazówek, możecie znaleźć atrakcyjne oferty i cieszyć się wyjątkową podróżą, nie obciążając swojego budżetu.

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć wszystkim naszym klientom pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, a także spokojnych, bezpiecznych i przyjemnych podróży podczas tego wyjątkowego czasu.