Nasi partnerzy – Sindbad

Bilety.pl oferuję całą gamę międzynarodowych oraz krajowych biletów autokarowych, dzięki współpracy z naszymi niezawodnymi partnerami, którzy udostępniają swoje połączenia na naszej platformie. Jesteśmy dumni z naszych przewoźników, ich inwestycji w rozwój, nieustanną dbałość o jakość przewozów oraz autokarów, a także rozbudowywanie siatki połączeń, dzięki czemu nasi klienci mogą dotrzeć do wymarzonych miejsc nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. W tej serii artykułów, mamy zaszczyt przybliżyć Wam sylwetki poszczególnych przewoźników, pokazać jak zmieniali się na przestrzeni lat i jakie są ich plany na przyszłość.

Sindbad: jeden z liderów wśród firm autokarowych w Europie

Sindbad to renomowana firma autokarowa, która od lat dostarcza wysokiej jakości usługi transportowe na terenie Polski oraz całej Europy. Jak czytamy na ich stronie, firma działa nieprzerwanie od 1983 roku najpierw jako Prywatne Biuro Podróży Sindbad, a ich działalność na rynku przewozowym od 2012 roku realizowana jest jako Sindbad sp. z o.o. Główną działalnością stały się międzynarodowe przewozy autokarowe. Dzięki ofercie, nowoczesnej flocie autokarów i profesjonalnej obsłudze, Sindbad stał się jednym z najczęściej wybieranych przewoźników przez podróżnych z całego kontynentu.

Flota

Przez lata dynamicznego rozwoju, Sindbad zdobył zaufanie milionów pasażerów, stając się synonimem niezawodności i komfortu w podróży. Sindbad dysponuje nowoczesną flotą autokarów, które są regularnie serwisowane i wyposażone w najnowsze technologie zapewniające komfort i bezpieczeństwo podróżnych. Na stronie firmy możemy przeczytać, że: „dysponujemy ponad 120 własnymi, nowoczesnymi i komfortowymi autokarami głównie marki Setra, o średnim wieku nie przekraczającym 3 lat.” Czyni to flotę Sindbad największą flotą autokarową w Polsce. Oczywiście wszystkie autokary są wyposażone w klimatyzację, wygodne, regulowane fotele, WI-FI na pokładzie, a także toalety i gniazdka elektryczne. Dzięki tym udogodnieniom, podróż autokarem Sindbad staje się przyjemna i komfortowa, niezależnie od długości trasy.

Trasy i połączenia

Sindbad oferuje szeroką gamę połączeń zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Firma obsługuje ponad 200 miast w całej Europie, w tym popularne kierunki takie jak:

  • Niemcy m,in.: Monachium, Hamburg, Kolonia
  • Francja m.in: Paryż, Lyon
  • Wielka Brytania m.in.: Londyn
  • Włochy m.in: Rzym, Mediolan
  • Holandia min: Amsterdam, Rotterdam

Dzięki rozbudowanej siatce połączeń, Sindbad umożliwia łatwe i wygodne podróżowanie po całym kontynencie, z licznymi przystankami i dogodnymi godzinami odjazdów. Także dzięki połączeniom realizowanym z partnerami firmy Sindbad możemy dostać się autokarem na Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę oraz Białoruś.

Obsługa klienta

Firma Sindbad kładzie duży nacisk na jakość obsługi klienta. W autokarach możemy spotkać pilotów, asystujących podczas przejazdów i gotowych udzielić informacji oraz pomocy w każdym momencie naszej podróży. Organizowane są także szkolenia dla kierowców, zarówno w zakresie bezpieczeństwa jazdy, jak i zorientowania na potrzeby pasażera. Dodatkowo dla klientów zostały przygotowane różnorodne zniżki i promocje, np. w określone dni tygodnia, bilety do wybranych miast europejskich są o wiele tańsze.

Źródło: sindbad.pl

Sindbad to firma, która nieustannie dąży do doskonałości w świadczeniu usług transportowych. Dzięki zaangażowaniu w jakość, bezpieczeństwo i komfort podróży, stała się liderem wśród europejskich przewoźników autokarowych. Pasażerowie mogą być pewni, że ich podróż będzie nie tylko wygodna, ale i bezpieczna, co czyni ją idealnym wyborem dla każdego, kto planuje podróż po Polsce i Europie. Dzięki współpracy bilety.pl i Sindbad macie dostęp do pełnej oferty połączeń, możecie porównać ceny oraz znaleźć te w okazyjnej cenie.