Nasi partnerzy – Ecolines

Wyjazd do krajów nadbałtyckich? Jedną z firm, która wyróżnia się na tle konkurencji, jest Ecolines. Mamy zaszczyt poinformować, że teraz także znajdziecie połączenia tej firmy na platformie bilety.pl. To doskonała wiadomość dla tych, którzy korzystają z usług tego przewoźnika. Poszerza to także ofertę naszej strony o połączenia do krajów Europy Wschodniej i Środkowej. To jednak nie wszystko! Ecolines jest operatorem połączeń także na zachód m.in do Belgii, Holandii, Niemiec, a nawet Francji. Kontynuujemy serię artykułów, w której pragniemy przedstawić Wam sylwetki poszczególnych przewoźników, ich mocne strony, a także zachęcić do korzystania z ich usług, oczywiście za pośrednictwem bilety.pl. Zapraszamy na pokład Ecolines!

Ecolines – lider przewozów z Rygi

Z siedzibą w Rydze, stolicy Łotwy, Ecolines od roku 1993 oferuje komfortowe i bezpieczne połączenia autokarowe. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija, poszerzając swoją ofertę o kolejne kraje i miasta. Jest jednym z największych operatorów międzynarodowych przewozów autokarowych w krajach nadbałtyckich. Jak możemy przeczytać na stronie Ecolines ich motto: „znamy drogi, po których jeździmy, a także czego oczekują nasi pasażerowie”, Kto podróżował choć raz z tą firmą na pewno zgodzi się z tą opinią.

Flota

Jednym z największych atutów Ecolines jest komfort podróży. Na każdej trasie spotkamy stewardessy, które chętnie udzielą nam informacji o naszej podróży, przystankach i przesiadkach. Natomiast na pokładzie autokaru, niczym w samolocie, serwowane są posiłki oraz napoje. W autobusach znajdziemy też multimedialny system rozrywki, który umili nam podróż. Na wbudowanych w fotele ekranach, możemy obejrzeć film, który wybierzemy z rozbudowanej bazy czy posłuchać różnych gatunków muzyki. Ecolines utrzymuje swoje autobusy zgodnie z międzynarodowymi standardami, zapewniając pasażerom komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, na każdej z możliwych dróg.  Jest także jednym z pierwszych operatorów z krajów nadbałtyckich, który wprowadził multimodalny system przewozu, ułatwiający podróż szczególnie na długich dystansach.

Trasy i połączenia

Ecolines stale rozwija swoją sieć połączeń, wprowadzając nowe trasy i udoskonalając te już istniejące. Dziś firma obsługuje trasy obejmujące m.in. Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię, Czechy, Niemcy, Ukrainę, a także przejazdy autokarowe do Rosji, tworząc przy tym jeden z największych systemów przewozów autokarowych w regionie. Obecnie oferuje regularne kursy do ponad 200 miast w 21 krajach Europy. Najpopularniejsze trasy to:

  1. Warszawa – Wilno – trasa łącząca stolicę Polski z litewską stolicą jest jedną z najchętniej wybieranych przez klientów Ecolines.
  2. Berlin – Ryga – trasa, którą można pokonać bez przesiadek w zaledwie 19h, popularna nie tylko wśród turystów, ale także pracowników
  3. Kijów – Tallin – trasa wiodąca przez Ukrainę do Warszawy, a następnie przez kraje nadbałtyckie cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród tych, którzy łączą życie pomiędzy tymi dwoma krajami.

W celu zapewnienia najdogodniejszych połączeń i skrócenia czasu podróży, Ecolines współpracuje z lokalnymi przewoźnikami w różnych krajach, np. Autolux na Ukrainie. Dzięki temu możliwe jest oferowanie pasażerom elastycznych i zintegrowanych rozwiązań transportowych, które ułatwiają dotarcie nawet do najmniejszych miejscowości.

Obsługa klienta

W firmie Ecolines szczególny nacisk kładziony jest na profesjonalizm pracowników. Wspomnieliśmy już o stewardessach na pokładzie, które są dostępne dla pasażerów przez cały czas trwania podróży. Dodajmy, iż kierowcy wybierani do obsługi pojazdów to doświadczeni i dobrze sprawdzeni profesjonaliści. Zapewniają podróżnym komfort i bezpieczeństwo na każdej dostępnej trasie. Oferowane ceny są bardzo konkurencyjne, a do tego bardzo często możemy znaleźć różnorodne zniżki oraz promocje na wybrane trasy, co czyni podróżowanie z Ecolines jeszcze bardziej atrakcyjnym. Dla tych, którzy często korzystają z usług Ecolines wprowadzono specjalny program lojalnościowy, Możliwość bezpłatnego wyboru i rezerwacji naszego ulubionego miejsca w autokarze jest także świetnym dodatkiem, a ponadto wprowadza spokój podczas wchodzenia na pokład pojazdu.

Ecolines to renomowana firma przewozowa, która dzięki szerokiej ofercie połączeń, komfortowym autokarom i atrakcyjnym cenom zdobyła zaufanie wielu pasażerów w Europie. Jej zaangażowanie w bezpieczeństwo i obsługę klienta czyni ją jednym z liderów w branży transportu autokarowego, w regionie. Niezależnie od tego, czy planujesz krótką podróż służbową, czy długą wycieczkę, Ecolines zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie podróży.

Dołączenie firmy Ecolines do platformy sprzedażowej bilety.pl to dla nas ogromny sukces. Po przeczytaniu powyższego artykułu już wiecie, dlaczego warto ją wybrać  Wystarczy wejść w naszą wyszukiwarkę, i sami możecie sprawdzić oraz porównać ceny na wybranych trasach i sprawdzić jak oferta Ecolines prezentuje się na tle innych przewoźników. Dzięki bilety.pl macie pewność, że zawsze wybieracie najtańszą opcję. Najważniejsze, że wszystko możecie załatwić online, bez wychodzenia z domu.