EURO 2024 – wyjazdy na mecze Polaków

Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej już za niecałe dwa miesiące. W tym roku gospodarzami tej imprezy są nasi sąsiedzi – Niemcy, więc to doskonała okazja, by wziąć udział w tym święcie piłki nożnej. Szczęśliwcy wylosowali już swoje bilety, a w tej chwili, do 15 kwietnia, UEFA uruchomiła platformę odsprzedaży biletów i możliwość zakupu biletów last minute. Jeśli ktoś z Was ich jeszcze nie ma, udostępniamy link poniżej. W poniższym artykule postaramy się pomóc zorganizować tani wyjazd na mecze Polaków na EURO 2024. Zapraszamy.

—-DOSTĘP DO PLATFORMY UEFA—-

POLACY NA EURO 2024

Pierwszy mecz Polaków na EURO 2024 już 16 czerwca o godz. 15:00 w Hamburgu. Zmierzymy się z reprezentacją Holandii. Choć nasza reprezentacja nie jest faworytem w tym spotkaniu, na pewno bilety zostaną wyprzedane co do jednego. Kibice nie zawiodą i tłumnie przyjadą do Hamburga, by wspierać polskich piłkarzy.

Kolejne spotkanie Polacy zagrają 21 czerwca na Olympiastadion w Berlinie o godz. 18 i jest to mecz, którego nie można przegapić. Gramy z Austria i jest to chyba najlepsza okazja, by zapisać na koncie 3 punkty. Chociaż reprezentacja Austrii była rewelacją meczy eliminacyjnych, na pewno bliskość stolicy Niemiec sprawi, że polscy kibice będą 12 zawodnikiem i swoim dopingiem wesprą naszych piłkarzy.

Chociaż ostatni mecz rozgrywany jest w nieco oddalonym Dortmundzie, na Signal Iduna Park, czyli stadionie miejscowej Borussii, również nie powinniśmy tego spotkania przegapić. Jest to ostatnie spotkanie, chyba z największym faworytem turnieju – Francją. W tym meczu jednak nie stoimy na straconej pozycji, gdyż w przypadku zapewnienia sobie wcześniejszego awansu z grupy, Francuzi mogą wyjść na to spotkanie rezerwowym składem, by dać odpocząć najlepszym zawodnikom. Mecz 25 czerwca o godz. 18:00.

Jak zawsze przy takich okazjach, linie lotnicze wietrzą okazję na zysk i ceny biletów samolotowych już szybują w górę. Warto już, na 2 miesiące wcześniej szukać połączeń, by móc zobaczyć mecz na żywo, a przy okazji nie zbankrutować. Bilety autokarowe są nadal w rozsądnych cenach, a dodatkowo możemy wyjazd spokojnie zorganizować w taki sposób, by zaoszczędzić na noclegach, które także osiągają astronomiczne ceny.

WYJAZD NA MECZ POLAKÓW DO HAMBURGA

Skorzystajmy z porównywarki cenowej na bilety.pl, by sprawdzić najtańsze połączenia z Warszawy do Hamburga. Mamy świetne połączenie w sobotę 15 czerwca:

  1. Warszawa Zachodnia – wyjazd 15 czerwca o godz. 23:50, przyjazd do Hamburga o godz. 10:20 następnego dnia – cena 179zł – przewoźnik Ecolines

Dojeżdżamy na miejsce na kilka godzin przed meczem, mamy więc dużo czasu, by dotrzeć na stadion. Z kolei by zaoszczędzić na noclegu szukamy biletu powrotnego zaraz po meczu. Bilety.pl wyświetlają najtańsze połączenia:

  1. Hamburg ZOB – wyjazd 16 czerwca o godz. 19:00, z przesiadką w Berlinie (czas na przesiadkę 1h5min) – przyjazd do Warszawy o godz.7;55, cena 229,98zł

W takim układzie jedziemy na mecz Polaków za cenę poniżej 400zł. Dzięki porównywarce bilety.pl znaleźliśmy najtańsze dostępne połączenia podczas EURO 2024. Pamiętajcie jednak, że jest to cena na dziś. Im wcześniej zarezerwujecie miejsce, tym lepiej dla Waszego portfela. Lepiej nie zwlekać!

WYJAZD NA MECZ POLAKÓW W BERLINIE

Mecz z Austrią w Berlinie jest najłatwiejszym do zorganizowania pod względem logistycznym. Do Berlina połączenia znajdziemy w zasadzie o każdej porze. Sprawdźmy, więc, co na to bilety.pl :

  1. Warszawa Zachodnia wyjazd 21 czerwca o 6:30, przyjazd do Berlina o 13:30 – cena 159zł – przewoźnik Ecolines

Znowu jesteśmy w Berlinie kilka godzin przed meczem, mamy sporo czasu, by wybrać się do strefy kibica. Taka impreza to zawsze świetny czas, gdzie można spotkać kibiców z całego świata. Powrót możemy spokojnie zorganizować jeszcze tego samego dnia. Bilety.pl polecają połączenie:

  1. Berlin ZOB – wyjazd o 22:00 21 czerwca, przyjazd do Warszawy o 6:00 – cena 159zł – przewoźnik Ecolines.

Rezerwując te połączenia już teraz, zapłacicie jedynie 318zł za bilet w obie strony i musicie poświęcić tylko jeden dzień urlopu. 21 czerwca to piątek, więc jeżeli chcecie poczuć atmosferę Euro nieco dłużej, można zostać w Berlinie na 3dniowy pobyt.

WYJAZD NA MECZ POLAKÓW W DORTMUNDZIE

Najtrudniejsza sprawa jest z dojazdem na mecz w Dortmundzie, ale i tutaj z pomocą przyjdą nam bilety.pl. Porównajmy ceny połączeń Warszawa – Dortmund:

  1. Warszawa Zachodnia godz. 15:15 24 czerwca 2024r. – Dortmund przyjazd o godz.8:00 25 czerwca 2024 – cena biletu 275zł – przewoźnik Sindbad

Proponujemy najtańszy wyjazd dzień przed meczem, natomiast jeśli chcemy wrócić zaraz po spotkaniu to najlepsze połączenia bezpośrednie mamy:

  1. Dortmund 01:45 26 czerwca 2024r. – przyjazd o 18::20 26 czerwca – Warszawa Zachodnia – cena biletu 399,99zł
  2. Dortmund 20:00 26 czerwca 2024r. – przyjazd o 12:00 27 czerwca – Warszawa Zachodnia – cena biletu 303 zł – przewoźnik Sindbad

Podajemy dwie opcje, jedna z nich nieco droższa dla tych, którzy śpieszą się z powrotem. Natomiast Ci, którzy chcą nieco zaoszczędzić i poświętować wyjście Polaków z grupy w Dortmundzie, można wyjechać nieco później – 26 czerwca.

To są nasze propozycje, by tanio dotrzeć na mecze Polaków na Euro 2024. Przypominamy jednak, że ceny które widzicie, są dostępne w momencie pisania artykułu. Trzeba się spieszyć i rezerwować przejazdy, gdyż coraz więcej osób ma już bilety na mecze, a teraz szuka tanich połączeń. Niezależnie od tego jaki rodzaj transportu wybierzecie, życzymy wspaniałych piłkarskich emocji. Miejmy nadzieję, że będzie to niezapomniany turniej.