Warszawa – Lwów

25 lipca 2021

Z nami kupisz bilety na regularnie kursujące autokary do Lwowa. Jestto znakomity sposób na zwiedzenie tej jeszcze nieodkrytej części Europy.

Lubisz podróżować i stawiasz na autokar? Warszawa – Lwów to połączenie, z którego musisz skorzystać!

Lwów jest uznawany za jedno z najpiękniejszych miast Europy. Jest też położone na tyle blisko granic Polski, że nie można odpuścić sobie jego odwiedzenia. Atrakcyjne ceny biletów autobusowych sprawiają, że perła Ukrainy może być znakomitą propozycją na weekend.

Autokary do Lwowa szybko i w komfortowych warunkach dowiozą cię do celu. Przewoźnicy zadbają o to, aby podróż była bezpieczna, odbyła się sprawnie i możliwie najszybciej. Tobie pozostaje tylko zakup biletu i zabranie ze sobą ważnego paszportu. Na terenie Ukrainie możesz przebywać bez wizy, jeżeli jedziesz tam na krócej niż 90 dni.

Jak kupić bilety na autokar Warszawa – Lwów?

Nie ma łatwiejszego sposób na kupienie biletów autokarowych niż skorzystanie z naszej wyszukiwarki internetowej. Gwarantujemy też, że z nami wybierzesz najtańsze połączenie autobusowe.

Chcąc wyjechać z Warszawy do Lwowa, wybierz interesującą cię datę i godzinę rozpoczęcia podróży. Nie zapomnij też o kupieniu biletów powrotnych. Swoją podróż opłacisz przelewem online. Natomiast bilet otrzymasz na pocztę elektroniczną, a także pojawi się on na twoim panelu klienta. Dzięki temu będzie on zawsze dostępny na twoim urządzeniu mobilnym.

Autokary do Lwowa – dlaczego właśnie ten kierunek?

Autokar Warszawa – Lwów zawiezie cię do jednego z najbardziej niezwykłych europejskich miast. Spacerując po starych, zabytkowych uliczkach można poczuć przedwojenny klimat. Warto też zatrzymać się w jednej z nastrojowych knajpek i wypić kawę na świeżym powietrzu. Lwów słynie także ze znakomitych restauracji serwujących tradycyjną ukraińską kuchnię. 

W mieście tym trzeba odwiedzić Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich, Prospekt Swobody oraz Operę. Obowiązkową pozycją na trasie turysty powinny być organizowane tu pchle targi. 

Ceny usług oraz jedzenia w restauracjach są wyjątkowo niskie. Dotyczy to również kwestii kultury – wejście do muzeum nie jest drogie, co sprawia, że można pozwolić sobie na zwiedzenie całego mnóstwa zabytków. 

Dlatego, jeżeli masz nieco wolnego czasu, sprawdź jak kursują autokary do Lwowa i zaplanuj atrakcyjny weekend!

Przykładowe połączenia do Lwowa

Przykładowe połączenia z Lwowa